Znajdziesz tu szeroki wybór produktów naturalnych. Dużą wagę przykładam do tego, aby suplementy były wysokiej jakości, czyste, bez zbędnych składników, dodatków i wypełniaczy, od sprawdzonych producentów. Tylko naturalne produkty gwarantują wysoką jakość i działanie. Każdy produkt, który wprowadzam do sklepu jest wnikliwie przeanalizowany pod względem składu i ilości substancji czynnych. Nie znajdziesz tu przypadkowych produktów, a jedynie te skrupulatnie wyselekcjonowane. W dużej części są to produkty, których sama używam i znam ich potencjał. 

Znajdziesz tutaj produkty wspomagające przy alergii, probiotyki, szeroki wybór ziół leczniczych w kapsułkach, w postaci wyciągów i suszu do zaparzania, suplementy wspomagające pracę poszczególnych narządów, produkty przeznaczone tylko dla kobiet, dla mężczyzn, czy te dedykowane dzieciom, w odpowiednio dobranych dawkach. 

Posiadam gamę sprawdzonych produktów, tych polecanych przez naturopatów, do wsparcia np. przerostu Candidy. Szukam zawsze źródła problemów i dlatego dużą część produktów, stanowią te, które wspomagają układ pokarmowy. Tu bowiem zaczyna się wiele problemów ze zdrowiem. 

W ofercie sklepu są gotowe, unikalne mieszanki ziołowe oraz pojedyncze zioła, z których sam możesz skomponować własną mieszankę wg przepisu. Szeroka wiedza na temat suplementów i ziół, pozwala mi dobierać tak asortyment, abyś zawsze miał wybór i żebyś zawsze wybierał zdrowo, naturalnie i bezpiecznie. Polecam także bogaty wybór adaptogenów – ashwagandha, tulsi, żeń szeń syberyjski, andrographis, Cordyceps, reishi, Schisandra, maca i wiele, wiele innych, także mieszanek różnych adaptogenów, które wpływają na naszą witalność, czy na pamięć. Adaptogeny to produkty, które wzmacniają Twoje zdolności psychiczne i wytrzymałość fizyczną, dostosowują organizm do działania czynników zewnętrznych. 

Oferuję również produkty, które wspomogą trawienie i przemianę materii, będą pomocne w odchudzaniu. Jestem przekonana, że oferta tego sklepu spełni Twoje oczekiwania i potrzeby organizmu. Nawet tego najbardziej wymagającego. Produkty które wybierzesz w sklepie Zdrowie Naturalnie są w 100% naturalne. 

Aktywne filtry: Wyczyść filtry