Konsultacje naturoterapeutyczne to doskonały wybór dla osób, które chcą sobie poukładać wiedzę na temat zdrowego stylu życia, szczególnie w kontekście swoich dolegliwości. Chcą wiedzieć jak wprowadzić zdrowe nawyki, jak zadbać o zdrowie w naturalny sposób, jak nauczyć się wybierać zdrowe produkty, co zmienić by żyć lepiej, zdrowiej i zgodnie z naturą. Jaką wprowadzić profilaktykę.

Na konsultacji dowiesz się jak to zrobić, co jest najważniejsze w powrocie do zdrowia, ale przede wszystkim naturopata będzie starał się dojść do przyczyny Twojej choroby.

Zapewne zastanawiasz się w jaki sposób?
I to jest bardzo dobre pytanie, ponieważ naturopata ma szeroką wiedzę z zakresu naturalnego wspomagania zdrowia, zna wiele nurtów i zależności jakie zachodzą w organizmie, zna anatomię, umie czytać wyniki badań, wie jak duży wpływ na zdrowie ma sposób odżywiania. Połączy ze sobą wszystkie elementy, wyciągnie wnioski i tak poprowadzi osobę podczas konsultacji, zleci najlepsze i najbardziej trafne terapie zgodnie ze swoją wiedzą i umiejętnościami, aby człowiek odzyskał radość życia i pozbył się bólu.

Podczas konsultacji otrzymasz konkretne zalecenia dobrane do swoich dolegliwości, do energii jaką aktualnie dysponujesz, aby ją wzmocnić lub obniżyć, otrzymasz zalecenia dietetyczne, odpowiednią suplementację, jeśli trzeba zleci odpowiednie badania. Jeśli zajdzie taka potrzeba ułoży odpowiednią terapię oczyszczającą, odrobaczającą, wzmacniającą układ odpornościowy i wiele innych, których wymaga Twój organizm.

Zastanów się czy właśnie Tobie nie jest potrzebna taka zmiana? Umówmy się na konkretny termin, odpowiedni dla Ciebie. Konsultacja trwa 60 minut.

Aktywne filtry: Wyczyść filtry

Wyświetlanie jednego wyniku