Candida to drożdżak, który normalnie bytuje w naszej florze jelitowej. Gdy natomiast jest w przeroście odczuwamy rożnego rodzaju dolegliwości. Jeśli równowaga organizmu zostaje zachwiana, stwarza to okazję do namnażania grzybów z rodzaju Candida. Zaburzyć tę równowagę może stosowanie leków, w szczególności antybiotyków, kortykosteroidów, hormonów oraz nadużywanie w diecie węglowodanów rafinowanych (cukrów, produktów mącznych), przy małej podaży warzyw, owoców, produktów zielonych.
W naszym sklepie przykładamy ogromną wagę do równowagi organizmu. Skupiamy się na asortymencie, który pozwoli każdemu samodzielnie zadbać o odporność, stłumić grzyby i przywrócić odpowiednią zasadowość organizmu. Używając naszych sprawdzonych produktów, grzyby drożdżopodobne w Twoim organizmie nie będę miały warunków sprzyjających do namnażania.
Przerost Candidy wymaga różnych działań i wielu zmian w sposobie odżywiania, stosowaniu produktów, które pomogą alkalizować organizm i utrzymywać Candidę na odpowiednim, zdrowym poziomie.
W ofercie sklepu Zdrowie Naturalnie znajdziesz zioła, które polecane są w przypadku przerostu Candida. Zioła w postaci kapsułek, bardzo dobrych, skutecznych ziół, kapsułki nie zawierają żadnych dodatkowych składników, zbędnych i szkodliwych. Asortyment produktów na przerost Candidy to również mieszanki ziołowe do zaparzania w formie sypkiej i w formie herbatek do zaparzania. Możecie państwo wybierać spośród bogactwa zielonych superproduktów, które doskonale alkalizują organizm. Polecamy doskonałej jakości olejki eteryczne i ziołowe wyciągi standaryzowane, które bardzo ułatwiają proces dochodzenia organizmu do równowagi.
Jeśli nadal nie wiesz, które produkty będą dla Ciebie wskazane, możesz skorzystać z konsultacji naturopatycznej i oddać się w ręce certyfikowanego naturopaty.

Aktywne filtry: Wyczyść filtry

Wyświetlanie 1–21 z 48 wyników