Problemy ze skórą to zwykle bardzo złożony problem i nie tylko to, co widzimy na skórze, ale często to wynik tego, co dzieje się w naszym wnętrzu. Bolesne, swędzące lub brzydko wyglądające zmiany potrafią uprzykrzyć życie. Szczególnie gdy dotyczą dzieci i młodych osób, którym zależy na akceptacji innych. Swędzenie i uciążliwe zmiany przyczyniają się do gorszego samopoczucia, obniżenia nastroju i samooceny, niekiedy wpędzają również w depresję.
W moim sklepie znajdziesz wiele produktów, które poprawią komfort, wygląd skóry oraz samopoczucie. Zmiany na skórze to w dużym uproszczeniu efekt naszego odżywiania, problemów z układem pokarmowym, ale także stosowania nieodpowiednich kosmetyków. Niedobór witamin i minerałów również powoduje wiele problemów.
Abyś mógł zadbać kompleksowo o skórę, przygotowałam asortyment, który bierze pod uwagę wszystkie te aspekty. W ofercie znajdziesz bowiem suplementy mineralne, suplementy witaminowe czy zioła, które poprawiają funkcjonowanie skóry,
układu pokarmowego, poprawią pracę wątroby. Specjalnie dobrane i skomponowane mieszanki ziołowe na pewno ułatwią wybór i stosowanie. W asortymencie sklepu znajdziesz kolagen różnego rodzaju. Masz więc możliwość wybrać najodpowiedniejszy dla siebie – kolagen wołowy, kolagen wegański, hydrolizowany, kolagen z dodatkiem kwasu hialuronowego – opakowanie do wypróbowania (na dwa tygodnie suplementacji) lub duże, rodzinne, które starczy na dłużej.
Zadbałam, aby w sklepie nigdy nie zabrakło kwasów omega. Wybieram tylko te kwasy omega, które są czyste i przebadane, i których suplementacja przynosi realne korzyści. Możesz wybierać spośród preparatów tańszych, droższych, a także marek premium. Zapewniam Cię, że wybór spośród mojego asortymentu jest zawsze bezpieczny, suplementy pozbawione są wypełniaczy, przeciwzbrylaczy, niebezpiecznych substancji, takich, które mogłyby zaszkodzić. Formy witamin i minerałów również są najbardziej bezpieczne i biodostępne spośród wszystkich oferowanych na rynku.
A jeśli nadal masz problem z wyborem, napisz do mnie lub wybierz dostępne w sklepie konsultacje online z naturopatą. Wspólnie znajdziemy przyczynę Twoich dolegliwości i dobierzemy najodpowiedniejsze wsparcie.
Aktywne filtry: Wyczyść filtry

Wyświetlanie 1–21 z 103 wyników